Ποιοί είμαστε
Με γνώση, πείρα και τεχνογνωσία που μετράει ήδη από το 1995, η εταιρεία Let’s Build με έδρα τα Χανιά της Κρήτης είναι ο συνεργάτης στον οποίο μπορείτε επιτέλους να βασιστείτε. Πέρα από την προμήθεια σύγχρονων υλικών δόμησης για εργασίες που ποικίλουν από ξηρά δόμηση, θερμομόνωση και υγρομόνωση, μέχρι εξειδικευμένες εφαρμογές και υλικά όπως η πυριτική και η χαλαζιακή άμμος ή η γνήσια ελαφρόπετρα, η Let’s Build χτίζει σχέσεις εμπιστοσύνης, κατευθύνοντας, συμβουλεύοντας και στηρίζοντας τους συνεργάτες της μέχρι την ολοκλήρωση κάθε εργασίας, μικρής ή μεγάλης.
![Image](/images/2022/09/06/02.jpg)
![Client 1](/images/2022/09/06/wurth.png)
![Client 2](/images/2022/09/06/weper.png)
![Client 3](/images/2022/09/06/finomix.png)
![Client 4](/images/2022/09/06/rigips.png)
![Client 5](/images/2022/09/06/maris-polymers.png)
![](/images/2022/09/06/isover.png)
![](/images/2022/09/06/fibran.png)
![](/images/2022/09/06/titan.png)
![](/images/2022/09/06/saint-gobain.png)
Οι συνεργάτες μας
Συνεργαζόμαστε με κορυφαίες εταιρείες μελέτης και παραγωγής υλικών, όπως οι Lava, TITAN, Saint-Gobain, Finomix, Fibran, Wyrth, Rigips, Ravago, Marispolymers, Weber, ISOVER. Η Let’s Build επιλέγει πάντα εκείνες τις εταιρείες που επιδεικνύουν αποδεδειγμένη ποιότητα, αξιοπιστία, αλλά και σεβασμό προς το περιβάλλον.